GRIMM’S

Doskonale znane wszystkim rodzicom, którzy wychowują dzieci w duchu Montessori, drewniane klocki dla dzieci. Produkowane w Niemczech, tworzone z jednego kawałka drewna  pochodzącego z lasów europejskich.

  Klocki wykonane są z drewna pochodzącego z lasów europejskich i produkowane są w Niemczech. Są lekkie, niezwykle przyjemne w dotyku i w 100% naturalne. Farbowane barwnikami pochodzenia roślinnego, bezpieczne dla zdrowia dziecka. Szczególnie wyjątkowy jest jednak kształt klocków, ich przeznaczenie i filozofia, która towarzyszy przy ich projektowaniu. Klocki mają na celu rozwijanie wyobraźni dziecka.

Stworzone są tak, aby móc bawić się nimi bez końca – dzieci w kreatywny sposób mogą tworzyć z nich kolejne kształty i zabawy. Klocki w cudowny sposób łączą się ze sobą w zestawy, dając jeszcze więcej możliwości. To, co powstanie z klocków ogranicza wyłącznie dziecięca fantazja! Zgodnie z ideą Montessori klocki dają możliwość nie tylko zabawy, ale także uczą – poprzez układanie, sortowanie, rozpoznawanie kształtów. Klocki podzielone są na trzy kolekcje kolorystyczne. Podstawowa – tęczowa, bardzo wyrazista i intensywna kolorystyka, która odwzorowuje kolory tęczy. Pastelowa – stonowana, delikatna. Oraz monochromatyczna – klocki w odcieniach naturalnego drewna oraz w kolorach czerni i bieli, idealnie sprawdzą się przede wszystkim wśród najmłodszych użytkowników.

 

Najbardziej znanym zestawem klocków marki Grimm’s jest 12-elementowa tęcza, która zyskała tytuł Zabawki Roku, w konkursie organizowanym przez portal Zabawkowicz.pl.

Klocki o kształcie tunelu występują także w innych rozmiarach, a także w pozostałych kolekcjach kolorystycznych.

Wśród często wybieranych produktów znajdują się także gryzaczki i grzechotki, koraliki na rękę, zestawy do układania.  

Made-by-Nature grimms

 

MADE BY NATURE

Made-by-Nature grimms

 

DYSTRYBUTOR

Baby&Travel jest dystrybutorem, który uważnie wybiera produkty dla dzieci znajdujące się w ofercie. Dzięki nam można zagłębić się w świat innowacyjnych akcesoriów oraz zabawek jedynych w swoim rodzaju.

 

BABY&TRAVEL

Adres:

Biuro:

ul. Jerzmanowska 4D pokój 212,

54-530 Wrocław

Magazyn: ul. Jerzmanowska 22,

54-530 Wrocław

E-mail:

Zapytania – [email protected]

Reklamacje – [email protected]

Marketing – [email protected]

Tel: +48 531 833 301

Godziny otwarcia biura:

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00

Numer konta do wpłat:

PL 64 1140 1140 0000 2426 0400 1001 (mBank)

NIP: 894 308 03 47

REGON: 364 736 182

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *